Renne Dang - Křest alba CON LAI - Praha

Renne Dang - Křest alba CON LAI - Praha

Renne Dang - Křest alba CON LAI - Praha

Renne Dang - Křest alba CON LAI - Praha

Uhelna

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

    1. 2017 | Křest alba CON LAI - Uhelna Club • http://bit.ly/CONLAIkřest

K dispozici je zatím 1. vlna vstupenek

Vstupné: 175Kč v předprodeji / 250Kč na místě VIP: 385Kč v předprodeji / 500Kč na místě (Zahrnuje: setkání a focení s Renne Dangem, raut, soukromý bar + speciální dárek)

Již několikrát avizovaná a dlouho očekávaná deska s názvem CON LAI, na které Renne Dang pracoval poslední dva roky, je venku!

CON LAI není pouze album, ale také velký posun v Renneho životě, což sám popisuje slovy: "Téměř 2 roky mi trvalo vytvořit album CON LAI. Díky tvorbě tohoto mého prvního sólového alba jsem si ale uvědomil, kdo doopravdy jsem, kam jdu a co od života chci. Našel jsem hlavně sám sebe. Každý track na albu je moje vlastní zpověď, vyjadřuje moje osobní názory a znázorňuje mojí cestu životem. Miluji a nenávidím toto album. Miluji, protože jsem pyšný na to, že jsem dokázal spojit všechny tyhle různorodé skladby, které charakterizují můj život, v jeden celek, který mi dává smysl. Nenávidím, protože jsem při čerpání inspirace a dokončování málem ztratil rozum. Nenávidím, protože mám strach, že toto album už nikdy nepřekonám. CON LAI."

Doraž i ty na křest alba CON LAI do pražské Uhelny. Navštívíš tím předčasnou první zastávku CON LAI tour, která bude pokračovat v jiných městech až na podzim tohoto roku. Užiješ si jedinečné tématické vystoupení Renne Danga k jeho debutovému albu, kde uslyšíš všechny významné skladby a potkáš se i s dalšími interprety nejen z Blakkwoodu.

CD: http://www.conlai.cz/ Spotify: http://spoti.fi/2ptXNPz iTunes: https://itun.es/cz/aqOxjb Google Play: http://bit.ly/CONLAIgoogleplay